Biz kimiz. kimiz. kimiz.

1986 yılında Antalya eski halk pazarında gıda üzerine ticari hayata başladığımız, sırası ile kuru gıda , market ve unlu mamüller işimizi geniştettik. Antalya'da makine ile yufka imalatına ilk olarak 1997 yılında ilk üretim yaparak Antalya piyasası’na girdik.Bununla beraber yassı kadayıf,(Arap kadayıfı) imalatına da başladık. 2004 yılında imalathanemize mantı makinaları ve erişte makinalarını ilave ettik. 2014 yılında 550 m2 alanı ile yeni imalathanemizi açtık. Buna istinaden son sistem el yufkası ayarında tam otomatik yufka makinamız ve ASS sistemi ile yufkayı el yufkası ayarına getirdik. Bu sistem ile yufkada sertlik ve hamur olma gibi olumsuzlukları ortadan kaldırmış olduk. Üretimimiz köy yufkası makinası, mantı makinası ,kalem böreği makinası ,erişte makinası, yassı kadayıf makinası ve su böreği üretim tesisi ile devam etmektedir. Tel Kadayıf, Güllaç, Ekmek Kadayıfı, Kemalpaşa, Şambaba, Baklavalık Yufka, Şekerpare, Kuru Baklava, Kalburabastı ve Kızarmış Kadayıf çeşitleri ve Bayiiliğimiz mevcuttur.


MİSYONUMUZ

Kaliteli hizmetin herkesin hakkı olduğuna inanarak "%100 Müşteri Memnuniyeti" ilkesine inanarak insan sağlığına olan saygımızla gıda kalitesini sürekli kılmak, imal ettiğimiz ürünlerimizde lezzetin hakkını vererek karşılıklı güveni oluşturmak içn var gücümüzle ve profesyonel ekibimiz ile çalışıyoruz…

VİZYONUMUZ

Yaratıcı, yenilikçi ve ilkeli yaklaşımımız ile sizlere sunduğumuz hizmeti marka bilinci oluşturup Akdeniz ve bölgesinde Lezzet ve kalite denildiğinde ilk akla gelen isim olmak.